Багато людей свідомо відмовилися від покупних цукерок через побоювання високої концентрації в них різних хімічних добавок і спеціально для таких любителів натурального продукту можна приготувати мармелад зі сливи на агар-агарі.
У рецептурі лише корисні компоненти, тому такі ласощі можна давати навіть маленьким дітям, а старшим малюкам таке частування цілком замінить кондитерські вироби, в асортименті викладені на полицях магазинів. У тих, хто вже випробував цей рецепт, влітку завжди в будинку є, що подати смачне та солодке до чаю.
Звичайно, однаковий солодкувато-кислий смак такого мармеладу може набриднути, тому можна приступити до кулінарних експериментів, додаючи різні соки ягід, фруктів і навіть овочів. Добре поєднуються зі сливами яблука, груші, абрикоси, апельсини, смородина, а з овочевих культур варто зупинитися на моркві та гарбузі. Декілька листочків м’яти додасть невелику свіжість такої солодощі, а базилік або кориця зробить смак яскравішим і прянішим.
Завдяки доступності покупного агар-агару, кожен бажаючий зможе приготувати такий мармелад зі слив, поки у продажу є ці сезонні фрукти. Процес приготування настільки простий і зрозумілий, що з ним впоратися навіть молодий кулінар-початківець.
Приготування
- Слива 500 г;
- Цукор 150 г;
- Агар-агар 8 г;
- Вода 50 мл.
- Агар-агар висипаємо в тарілку і заливаємо тепленькою водою. Поки відставляємо в сторону.
- Тим часом сливи миємо, і виймаємо кісточки. Нарізаємо сливи середніми шматочками. Додаємо цукор. Потім перебиваємо сливи погружним блендером до стану пюре.
- Відправляємо на середній вогонь. Проварюємо 10 хвилин. Масу можна перетерти через сито, щоб відділити шкірочки.
- Потім додаємо в сливове пюре агар-агар.
- І проварюємо масу 1-2 хвилини після закипання.
- Розливаємо по формах і ставимо в холодильник на 1 годину.
- Потім виймаємо мармелад із форми і нарізаємо на середні шматочки.
Подаємо до столу.
Смачного.