Печиво: види та особливості

печиво

Печиво всім нам знайоме з дитинства. Мама та бабуся пекли запашні коржики за своїми улюбленими рецептами з товстих зошитів, неймовірний аромат розповсюджувався на весь дім, зазиваючи всю родину на кухню. Як же це було смачно!

В наш час завдяки сучасним технологіям кожна людина може знайти будь-який спосіб приготування ласощів в домашніх умовах за своїм смаком. Щоб дізнатись, як приготувати печиво за класичними та сучасними рецептами, пропонуємо перейти за посиланням https://www.ua.yabpoela.com/recipes/deserty/pechyvo/

Що таке печиво

Це порційний кондитерський виріб різної форми, який випікається в духовці. Здебільшого це солодкий десерт, його подають з кавою, чаєм, компотом або молоком. Зустрічаються також рецепти солоного печива з твердим сиром, цибулею, спеціями та насінням.

Форма печива буває:

  • Кругла
  • Квадратна
  • Трикутна
  • У вигляді трубочки
  • Фігурна (серця, зорі, ялинки, літери та інші)

Поверхня може бути вкрита шоколадом, помадкою, кремом, посипана горішками, кокосом, кунжутним насінням, маком, мигдалем, кондитерською присипкою тощо. Також багато господинь випікають печиво з різноманітними начинками.

Нині спекти смачне печиво в домашніх умовах дуже просто. До того ж його люблять як дорослі, так і діти. Окрім запашної випічки, пропонуємо багато інших простих покрокових рецептів на кожен день та святковий стіл за посиланням https://www.ua.yabpoela.com/

різновиди печива

Різновиди печива

Печиво поділяється на різні види залежно від рецептури приготування. Здобне, затяжне, бісквітне, цукрове, галетне, крекери. Який би варіант кулінар не обрав, важливо приділити тісту належну увагу.

Здобне печиво

Приготовлене печиво зі здобного тіста має розсипчасту структуру. Воно висококалорійне, бо містить багато жиру, цукру та яєць. Буває пісочним, білковим, вівсяним, горіховим.

Цукрове

Таке печиво крихке, ніжне, пористе, має солодший смак. Для його приготування використовують тісто пластичної консистенції. Тільки з такого тіста виходить виріб з характерними складними візерунками на поверхні, наприклад магазинне печиво «До кави».

Бісквітне

Цей смаколик може бути ніжним та м’яким, або запеченим до консистенції сухарика. Прикладом є така світова класика як біскотті, савоярді, буше, Мадлен.

Затяжне

Такий варіант більш корисний, тому що тісто містить мінімальну кількість цукру та зовсім не містить вершкового масла, лише трохи олії. Якщо ви не вживаєте молоко, яке також входить до рецепта, його можна замінити водою.

Галети

Зазвичай галетне печиво не містить у своєму складі жири та цукор, тому воно вважається більш дієтичним та може подаватись не лише з напоями, а й замість хліба під перші та другі страви. Такий вид печива можна зберігати приблизно до двох років за умови, що воно не містить жирів.

Крекери

В тісто для крекерів обов’язково додають жири (вершкове масло, маргарин або олію), дріжджі та пшеничне борошно. Таке печиво завжди крихке та хрумке, воно буває солодким або солоним. Випікається при невеликій температурі та перед приготуванням обов’язково проколюється, щоб виріб залишався пласким та не деформувався.

Який би вид печива ви не обрали, найсмачніше – зроблене власноруч! Самостійно приготувати вдома солодкі та пікантні смаколики зовсім не складно. Випікаються вони швидко, тісто замішується досить легко, а головне – в домашньому печиві немає фабричних домішок і його сміливо можна давати дітям.

Поділитися у соц.мережах с друзями
Рейтинг
( 1 assessment, середнє 5 з 5 )
Olivkin.com
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: