Класичний рецепт ситної та дуже смачної страви, яка у багатьох завжди асоціюється з осінню, коли сезон овочів у самому розпалі – це фарширований болгарський перець.
Для деяких приготування цієї страви пов’язане з тривалим перебуванням на кухні та клопотами, але за допомогою інструкції в цьому рецепті кожен зможе максимально спростити процес приготування. Заливка надає соковитості і не дає рису стати сухуватим і твердим.
Взимку також можна насолодитися такою стравою, як фарширований перець, і для цього потрібно заздалегідь заготовити необхідну кількість плодів.
Звичайно, можна одразу зробити напівфабрикати, заповнивши перці начинкою, але у такому вигляді вони займуть багато місця у морозильній камері. Тому потрібно їх очистити, видалити насіння, скласти пірамідкою та заморозити, а для готування їх можна заповнювати сумішшю з фаршу та рису, не розморожуючи овочі.
У цій страві гармонійно поєднується м’ясо, овочі та крупа, які за допомогою нехитрих дій перетворюється на справжнє частування, яке допоможе швидко вгамувати голод. Аромат цієї страви швидко заповнить всю квартиру, і приверне всіх домочадців, в яких прокинеться бажання скуштувати такі фаршировані перці.
Приготування
- Болгарський перець 15-20 шт.
- Рис 1 скл.
- Фарш м’ясний 800 г;
- Цибуля 1 шт.
- Сіль 1 ч.л.
- Спеції за смаком
- Сметана 5 ст.л.
- Томатна паста 1 ст.л.
- Вода 2.5 скл.
- Болгарський перець миємо і виймаємо серединку через отвір там де плодоніжка.
- Тепер приготуємо начинку. Рис промиваємо декілька разів в холодній воді. Додаємо м’ясний фарш, сіль, спеції за смаком. Також додаємо дрібно нарізану цибулю.
- Перемішуємо добре все. Краще це зробити руками.
- Наповнюємо перчики начинкою.
- Викладаємо перці в каструлю.
- Приготуємо заливку. В мисці з’єднуємо сметану і томатну пасту. Також додаємо воду і перемішуємо.
- Заливаємо перці. Відправляємо на вогонь каструлю з перцями.
- Готуємо на середньому вогні 35-45 хвилин.
Приємного апетиту.