Якщо у вас залишилося трохи перемеленого м’яса, але вам не хочеться вовтузитися з ліпленням пельменів, а більше ні на що цього залишку не вистачить, спробуйте зробити котлети із фаршу з рисом.
Використовуючи цей рецепт, у вас вийдуть вироби, які будуть ситними та соковитими, і їх можна подати як самостійну страву, а також як основне блюдо, додавши гарнір у вигляді салату зі свіжих овочів.
Такий економний рецепт допоможе за невелику суму нагодувати всю сім’ю так, щоб усі залишилися ситими та задоволеними.
Щоб зробити такі котлети ніжнішими і соковитими, їх можна після обсмажування протушкувати у вершковому соусі, куди при бажанні додають обсмажені печериці, або просто в невеликій кількості бульйону. Для різноманітності можна додати начинку, наприклад, шматочок твердого сиру або кілька шматочків шинки.
За смаковими якостями такі котлети практично не відрізняються від звичайного варіанту, виготовленого з м’ясного фаршу, зате обходяться значно дешевше. Завдяки таким перевагам вони можуть незабаром стати популярнішими відомих гречаників, до того ж складаються з легкодоступних у будь-яку пору року продуктів.
Приготування
- Фарш м’ясний 500 г;
- Відварений і охолоджений заздалегідь рис 100 г;
- Яйце 1 шт.
- Ріпчаста цибуля 1 шт.
- Сметана 1 ст.л.
- Сіль і спеції за смаком;
- Манна крупа для панірування котлет;
- Соняшникова рафінована олія для обсмажування котлет.
- Рис відварюємо заздалегідь і охолоджуємо. В миску відправляємо м’ясний фарш, рис, подрібнену цибулю, вбиваємо яйце. Додаємо спеції і сіль за смаком.
- Перемішуємо до однорідної маси.
- Змочуємо руки в холодній воді і формуємо котлети. Паніруєм кожну котлету в манці. Можна панірувати також в панірованих сухарях.
- Сковорідку розігріваємо з олією і обсмажуємо котлети з обох сторін до рум’яності. Смажимо на середньому вогні, щоб котлети не підгоріли.
- Можна також після смаження накрити котлети кришкою і пропарити з невеликою кількістю води 5 хвилин.
- Котлети готові. Подаємо з картопляним пюре, макаронами, кашами чи просто з овочевим салатом.
Смачного!