Простий та перевірений рецепт маринованих помідорів з перцем на зиму, за допомогою якого можна приготувати одразу два види овочевих культур у банку.
Таке поєднання продуктів є універсальним, тому що помідори зберігають свою соковитість і просочуються ароматом маринаду та перцю, а самі часточки перців стають в міру м’якими та злегка хрусткими.
Відкривши одну банку такої заготівлі, можна поставити на стіл відразу два види маринованих овочів, тим самим вирішивши проблему з різноманітністю переліку холодних закусок та різносолів. Часник, горошини перцю, гвоздика та інше потрібні для того, щоб посилити аромат та смак, зробивши його більш насиченим та яскравим.
Для тих, кому такий варіант закочення здасться недостатньо гострим, слід додати до вказаних інгредієнтів пару стручків перцю чилі, тоді овочі вийдуть з вогником. Як прянощі також можна використовувати базилік, парасольки кропу, листя вишні та інші варіанти, які вам до душі і зазвичай йдуть у парі з помідорами та болгарським перцем.
Якщо ви шукали прості і не клопіткі рецепти, щоб запастися на зиму помідорами і болгарським перцем, цей варіант заготівлі допоможе вирішити ці проблеми одночасно, зате у вас на полицях з’являться банки з напрочуд смачними маринованими овочами.
Приготування
- Помідори 400 г;
- Перець болгарський 2 шт.
- Часник 2 зубчика;
- Вода ½ л;
- Цукор 2 ст.л.
- Сіль ½ ст.л.
- Кислота лимонна 2 ч.л.
- Лавровий лист, перець горошком і насіння кропу за смаком.
- На дно стерилізованої банки викладаємо перець горошком, лавровий лист, насіння кропу і часник.
- Перець миємо, виймаємо зернята і розрізаємо на чотири частини. Помідори миємо. Тепер шарами викладаємо в банки.
- Заливаємо окропом і прикривши банку кришкою залишаємо на 25 хвилин.
- Додаємо цукор, сіль і лимонну кислоту. Виливаємо воду з банки.
- Доводимо до кипіння і заливаємо знову овочі.
- Закручуємо і укутуємо до повного вистигання.
Вдалої заготівлі!