Ніякий покупний варіант не може зрівнятися зі смаком, який має паштет з курячої печінки з вершковим маслом, а також ніжною однорідною структурою цього продукту.
Він буквально тане в роті, і навряд чи хтось зможе відмовитися від бутербродів, приготованих із такою домашньою закускою, намазаною товстим шаром на шматочок хліба, тому у вас завжди буде можливість зробити смачне перекушування. Якщо користуватися докладною інструкцією з рецепту і дотримуватися вказаної кількості інгредієнтів, у вас завжди буде смачний печінковий паштет.
Незважаючи на яскраво виражений смак печінки в цій закусці, його можна зробити ще більш насиченим за допомогою мускатного горіха, який поєднується з цим субпродуктом, і чебрецю, а ніжнішу консистенцію паштету додадуть вершки, додані за 10 хвилин до закінчення гасіння.
Для збільшення терміну зберігання такої закуски, слід залити її зверху розтопленим, але не гарячим маслом, яке створить захисний шар, і можна зберігати паштет у прохолодному місці.
Куряча печінка відрізняється більшою ніжністю, ніж яловича або свиняча, до того ж у ній відсутня велика кількість плівок, і немає характерної гіркуватості, тому вона ідеально підходить для приготування паштету.
Приготування
- Куряча печінка 500 г;
- Цибуля ріпчаста 1 шт.
- Морква 1 шт.
- Вершкове масло 100 г;
- Соняшникова олія 5 ст.л.
- Сіль і мелений чорний перець за смаком.
- Цибулю і моркву очищуємо.
- Нарізаємо овочі середніми шматочками.
- Обсмажуємо овочі на рослинній олії до м’якості.
- Куряча печінку промиваємо декілька разів. Відправляємо обсмажуватися печінку до овочів.
- Також вливаємо зовсім трішки води, приблизно 100 грам. Накриваємо кришкою і тушкуємо 20 хвилин. Потім додаємо вершкове масло кімнатної температури. Також солимо і перчимо за смаком.
- Перебиваємо печінку з овочами і маслом погружним блендером до однорідної консистенції.
- Перекладаємо паштет в форму і відправляємо охолоджуватися в холодильник на 30 хвилин. Зберігати паштет потрібно в холодильнику протягом 5 діб.
Смачного.