Секрети алкошопінгу — де та як купити П’яну Вишню

Алкогольні настоянки на основі різних ягід і фруктів знайшли широке розповсюдження не лише як напій для чистого вживання, але й для приготування різних страв. Насамперед десертів. Їх використовують у професійних кондитерських майстернях та вдома. Одним із найбільш розповсюджених продуктів цього класу є настоянка «П’яна Вишня». Її оригінальний та чистий смак добре гармонує з великою кількістю солодощів.

Історія та приготування

Напій на основі цукру та вишні відомий із давніх часів. Найчастіше його робили в сільській місцевості з натуральних продуктів. Окрім спілої ягоди, туди додавали лише цукор та воду. Після цього настоянка витримувалася деякий час, щоб у ній утворився спирт.

Сучасні виробники дотримуються перевірених рецептів, тому, якщо ви вирішили купити П’яну Вишню на МАУДАУ, можете бути впевненими в якості складу продукту. До нього входять лише три вказані компоненти.

У напої вміст спирту становить 17,5%, а кількість вуглеводів — 15,9 г на 100 мл рідини. Жирі та білків немає. Енергетична цінність настоянки з вишні становить приблизно 175 ккал (740 кДж).

Вона легко п’ється в чистому вигляді та є гармонійним додатком до різноманітних десертів, наприклад шоколаду або морозива. Залежно від пори року бальзам можна вживати охолодженим або кімнатної температури.

За технологією приготування час настоювання складає 1 місяць. Саме стільки потрібно вишні, щоб вона перебродила із цукром, і в напої з’явився спирт у необхідній кількості. Водночас не додаються жодні барвники та консерванти. Використовується лише дозріла та соковита ягода, цукор та дистильована вода.

Наступним етапом приготування є віджим та фільтрація. Після чого продукт переливається в дубові діжки за системою «Солера», що поєднує новий та витриманий напій. Переваги та особливості Напій виготовляється за оригінальними рецептами, які розповсюджені на Галичині. Завод, де відбувається виробництво, розташований у місті Бучач Тернопільської області. Звідти настоянка попадає в продаж, зокрема в магазин MAUDAU.

До її переваг варто віднести:

  1. Відсутність хімічних домішок. Для приготування використовуються лише натуральні компоненти — вишня, цукор, дистильована вода.
  2. Застосування дубових бочок для настоювання. Їх спеціально купують у Франції та Угорщині. Також часто ємності роблять з української деревини.
  3. Повна відповідність хімічного складу заявленій виробником інформації. Це стосується вмісту спирту, вуглеводів та смаку загалом.
  4. Невисока ціна. Купити «П’яну Вишню» може дозволити собі кожен для приготування смачних десертів або чистого вживання.

Оригінальна настоянка буде найкращим доповненням до столу в будь-яку пору року. Смак та аромат сподобаються всім гостям.

Поділитися у соц.мережах с друзями
Рейтинг
( 1 assessment, середнє 5 з 5 )
Olivkin.com
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: