Топ 5 застосувань електром’ясорубки

електром'ясорубка
Якщо ви думали, що електрична м’ясорубка призначена лише для приготування фаршу в домашніх умовах, то на вас чекає приємний сюрприз. Прилад має значно більший перелік функцій і стане в пригоді для нових кулінарних звершень, спростивши безліч процесів. Сучасна побутова техніка тяжіє до максимальної універсальності, і електром’ясорубки є чудовим прикладом цієї тенденції. Аби відкинути сумніви щодо вигоди майбутньої або вже здійсненої покупки, пропонуємо розібратися з корисними опціями девайсу.

Що можна готувати з електричною м’ясорубкою 

Набір функцій приладу буде залежати від його технічних особливостей та наявних в комплекті насадок. В сучасному асортименті приладів дедалі більше різноманітно оснащених моделей, що можуть творити на кухні маленькі дива. Технологічні можливості, якими володіє електрична м’ясорубка, здатні полегшити низку процесів:
  • Приготування фаршу — головна функція приладу. Вже з перших днів користування легко переконатися, наскільки це зручно. Можна забути про покупку сумнівної суміші з невідомих інгредієнтів, а вибирати свіже та якісне м’ясо, щоб натиском однієї кнопки перетворювати його на смачний фарш.
  • Шинкування овочів та фруктів — ці насадки додаються до більшості моделей. З їх допомогою можна підготувати продукти для приготування основних страв та навіть робити естетичні нарізки. З таким девайсом можна організувати салат за кілька хвилин. 
  • Приготування дерунів — одна з улюблених страв українців буває на столі рідко через складний процес приготування. Проте з електричним помічником кілька кілограмів картоплі можна натерти за 10 хвилин і одразу перейти до смаження. Залежно від наявних насадок є можливість вибрати різну фракцію шинкування відповідно до смаку.
  • Начиння домашніх ковбасок — більшість моделей мають спеціальний девайс для цієї страви. Попередньо можна швидко нашинкувати м’ясо, а потім зробити справжні ковбаски, які не відрізнятимуться за виглядом від магазинних, проте матимуть важливу перевагу — будуть домашніми, гарантовано свіжими та якісними.
  • Приготування пюре, соусів — завдяки наявності насадок з найменшими отворами можна подрібнювати будь-які продукти до потрібної консистенції. Саме тому з м’ясорубкою легко зробити улюблений свіжий соус чи підготувати продукти до консервації. 

Що врахувати при виборі універсального приладу

Насамперед потрібно проаналізувати різноманіття насадок, які входять до базового комплекту девайсу, щоб переконатися в наявності необхідних опцій. Аби оцінити технологічні характеристики моделей, зазирніть в каталог Алло та відзначте потрібні фільтри. Обов’язково зверніть увагу на потужність обладнання, якщо плануєте застосовувати його для твердих інгредієнтів, і продуктивність за важливості швидкості процесу.
Поділитися у соц.мережах с друзями
Рейтинг
( 2 assessment, середнє 4.5 з 5 )
Olivkin.com
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: