Всі знають, що консервація – процес довгий і непростий, але після того, як ви дізнаєтеся про варення з черешні з желатином, думка про заготівлі на зиму кардинально зміниться.
Щоб отримати густі і тягучі ласощі, доводиться довго уварювати сироп з ягодами, стоячи в спеку біля плити, але за допомогою цього просто рецепту ви зможете заощадити час і свої сили. Завдяки додаванню желатину, варення виходить густим, а черешні не доведеться проходити довгу термічну обробку, після якої в ній не залишається корисних речовин.
Таку заготівлю можна використовувати для приготування смачних млинців, маффінів, пирогів або просто із задоволенням поглинати, нанісши на шматочок хліба.
Хоч черешня і соковита, але вона не має яскравого смаку, тому для посилення смакових якостей можна додати у варення вишню, попередньо видаливши з неї кісточки, або малину. Обидві ягоди відмінно поєднуються один з одним, а також допоможуть зробити насиченішим колір варення. Також можна додати стручок ванілі, але перед заповненням банок його потрібно видалити.
Така заготівля готується швидко і просто, і за допомогою покрокового опису з нею впорається навіть той, хто жодного разу не закочував жодної банки у своєму житті. Спробувавши одного разу таке варення, ви щорічно заготовлятимете влітку такі ласощі на зиму.
Приготування
- Черешня 1400 г;
- Цукор 800 г;
- Желатин 2 ст.л.
- Вода 100 г.
- Желатин висипаємо в миску, заливаємо холодною водою і залишаємо набухати на 10 хвилин.
- Черешню миємо, видаляємо кісточки.
- Засипаємо черешні цукром, перемішуємо і залишаємо на 30 хвилин, щоб черешня пустила сік.
- Ставимо каструлю з черешнями і цукром на середній вогонь.
- Варимо варення 10 хвилин після закипання. Потім додаємо набухлий желатин, доводим до кипіння і знімаємо з вогню.
- Ще гарячим розливаємо варення по сухим баночкам і закупорюємо на зиму.
Вдалої заготівлі!
Дуже смачне варення. Мені пєсполобплося